| Nobody21 a întrebat:

Bună.
Anul ce vine ar urma să îmi susțin examenul de licență și implicit să realizez lucrarea de licență.
Întrebarea mea este următoarea: În cazul în care nu doresc să susțin examenul în acest an universitar, este necesar totuși să întocmesc lucrarea de licență? Ori există posibilitatea să o realizez în anul în care voi susține și examenul?
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri ????

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Lucrarea de licenta trebuie depusa inainte de sustinerea examenului, deci o poti depune si anul viitor. Cu cat timp inainte trebuie s-o depui afli de la facultatea absolvita.