| acadeauacusurprize a întrebat:

As avea o problema.caut meditator de spaniola dar nu gasesc.sad...as vrea sa dau la Iulia Hasdeu (filologie-spaniola) cum este liceul? a intrat cineva? dar examenul? Multumesc frumos

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu vad ce rezolvi cu scuzele alea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te scuzam dar nu are legatura cu "dragoste si sex". Respectind categoria va respectati pe voi si pe ceilalti utilizatori.Numai bine.

| Leelook a răspuns:

Predau spaniola la nivel incepator, mediu si avansat. daca mai esti interesata ma poti contacta la adresa cristinanae13@yahoo.com