| Robertaivanov a întrebat:

Bună!
As putea urma un master și un program de licență la distanță in paralel?
Eu am licenta in istorie dacă voi intra la master la psihologie judiciară îmi doresc să mă înscriu și la psihologie (la distanță).
As putea sa fiu înscrisă la ambele in aceelaș an/timp? ( la master sa fiu la zi și la licenta la distanță). Așa am auzit ca s-ar putea dar nu știu o informație exactă, mulțumesc pentru eventualul răspuns, dau și funda pentru unul exact.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca se poate, n-am intalnit si nici nu am auzit de vreo interdictie legala.

Întrebări recente