| mayucka01 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum se shimba imaginea de profil de la toti pentru unul FUNDA!
Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| MadalinaaIoana a răspuns:

Cum se schimba? Poi foarte simplu : Dai la editare profil, apoi la selecteaza imaginea profil, alegi din calculator o poza dai ok si gata.

1 răspuns:
| c0ton a răspuns:

Simplu intri aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ sau dai de Ediatre profil cu portocaliu dai browsse alegi orice poza care vrei tu si tio o pui inca nu-ti va arata la profil imaginea ca iti trebuie acordul TPU-lui si peste 24 ore vei putea sa-ti vezi la profil poza propusa