| MonicaMonica a întrebat:

Cand apar subiectele de BAC pentru anul 2011-2012? Multumesc happy

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Subiectele?
Uite aici ceva:http://www.bacalaureatul.ro/......ca-683.htm
Pe alea din 2012 nu le-am gasit. Bafta la scoala

| Amaya a răspuns:

Din 2009 nu mai există 100 de subiecte pentru fiecare materie. În schimb, pe la sfârşitul lui octombrie va apărea pe edu câte un model de subiect pentru fiecare materie. La noi au apărut acele modele pe 31 octombrie, parcă. Poţi rezolva subiecte din anii trecuţi, după ce termini de învăţat măcar jumătate din materie. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iunie. Ai timp pana atunci. Ia si fa-ti de cap ca poti recupera materia de 4 ani.

| me1me a răspuns:

Prin luna ianuarie o sa apara cate 2 modele pentru fiecare materie. Subiecte, cum se faceau anii trecutic cate 100, nu se mai fac. Nici anul asta nu au fost si mi se pare ca nici anul trecut.