| ralukaa_6140 a întrebat:

Cand incepe scoala dupa vacanta de Paste, marti (26 aprilie) sau miercuri (27 aprilie)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

În perioada 16 - 25 aprilie 2011, elevii vor fi din nou în vacanţă. Cursurile vor reîncepe pe 26 aprilie şi vor dura până pe 17 iunie.http://www.realitatea.net/......18840.html -asta-i sursa

15 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131
Deci...MIERCURI, 27 aprilie.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Daca esti studenta, incepi cursurile pe 27 aprilie(miercuri). Daca nu esti studenta, incepi cursurile pe 26 aprilie(marti)

| biuuu a răspuns:

Marti.

| CraziNess a răspuns:

Miercuri 27 aprilie happy au spus la stiri

| Yufeny a răspuns:

Domnul ministru Daniel Petru Funeriu a decis sa mai prelungeasca vacanta cu o zi.Asa ca scoala nu va incepe marti pe 26 aprilie, ci miercuri pe 27 aprilie.

| amc a răspuns:

Marti 26 aprilie

| hatze a răspuns:

Marti! dar nu cred ca se fac ore! ast funda

| Gripa a răspuns:

Miercuri.Cica s-au gandit s mai dea o zi libera.De parca ar fi mers careva marti, a 3-a zi de pasti la scoala.

| CariKet a răspuns:

Marti:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri 27Aprilie
se incepe scoala marti inca este paste

| flaviu1234 a răspuns:

In unele scoli se incepe martea iar in altele miercureahappy

| FunnyLoOVe a răspuns:

Marti-26 aprilie:-d

| eu_8573 a răspuns:

Pai nu stiu. Vezi si tu aici http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131

| Giulya01 a răspuns:

Marti 26 apriliehappy

| bebe_2121 a răspuns:

Incepe pe 26 aprilie-marti