| alex951 a întrebat:

cand se ia vacanta mare?
dau funda eu am auzit ca se va prelungi scoala si nu stiu cat

Răspuns Câştigător
| ionutsb a răspuns:

Nu s-a prenlungit numic doar s-au schimbat unele lucruri: s-a prenlungit vacanta de iarna cu 1 saptamana iar vacanta de vara este mai scurta cu o saptamana. Sem.2 de scoala incepe in 16 ian
si se termina in 22 iunie. FUNDA?

5 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Vacanţa de vară începe sâmbătă, 23 iunie şi se termină duminică, 9 septembrie.

| wildlyon a răspuns:

Vacanţa de vară – sâmbătă, 23 iunie 2012– duminică, 9 septembrie 2012

| Dia a răspuns:

Buna,noua ne-a dat dirigintele structura anului scolar.
Vacanta de vara incepe in 22 iunie.

| AnneBre a răspuns:

Din câte am înţeles eu şcoala se va terminat cu o săptămână sau două mai târziu pentru că au băgat la vacanţa de iarnă.

| loveislikeaheadshot a răspuns:

Buna! Vacanta mare se ia pe 22 iunie si cred ca incepem scoala pe 3 septembrie ( din cate am auzit de la profesori)... o sa avem putina vacanta... sad