| farmheroessaga a întrebat:

ce credeti ca v-a pica anul acesta la simulare la clasa a 8a acuma in decembrie? Avand in vedere ca sunt posibile: Doina; Pastelul; Genul liric, epic; Basmul si Fabula... As dori sa aflu parerile voastre...multumec big grin

Răspuns Câştigător
| SweetMinion a răspuns:

Nimeni nu stie exact din ce va pica, la simularea mea, ne-am pregatit o gramada din anumite lectii si la simulare am dat din cu totul altceva. Tu pregateste-te din lectile pe care le-ai facut. Multa bafta la simulare.

1 răspuns:
| HerrManelig a răspuns:

De crezut se crede doar la biserica.
La scoala trebuie sa STII TOT ce este in programa, si cand stii atunci vei fi liber de frica pentru ca puterea sta in STIINTA adica asa cum ziceau stramosii latini "Scientia potentia est"