| REZISTANCE a întrebat:

Ce diferente trebuie sa dau daca ma transfer de la filologie la stiinte sociale? ma transfer in vacanta de vara

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Depinde in ce clasa esti.Cea mai mare diferenta e ca la stiinte sociale faci mate toti cei 4 ani in timp ce la filo faci doar 2 ani.Bafta! happy

| Queenofpain19999 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa dai vreo diferenta. Din cate stiu, pana in clasa a XI-a faceti aceleasi obiecte. Dupa aceea, conform a ceea ce a spus InnocentBoy (eu nu stiam) se face matematica si ar trebui sa dai la mate,
Bafta!