| Iulya17 a întrebat:

Ce facultate poti urma dupa ce ai terminat liceul cu profil filologie? Multumesc.

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Orice facultate, dar bineinteles iti va fi mult mai usor daca urmezi o facultate cu profil uman(sa nu te duci la Politehnica, ASE etc.).
Si eu sunt la filo in clasa a 9-a si iti zic ca poti urma: Jurnalism, Relatii Publice, Drept, Teatru, Psihologie, Litere, Limbi straine, Istorie si mai sunt dar nu-mi amintesc acum.

Eu una voi da la Jurnalism.big grinTu?

| danielcretu1980 a răspuns:

Limbi, filosofie, istorie, psihologie

| Iulya17 explică:

Eu imi doresc ceva in legatura cu teatru sau jurnalism dar mai vadhappy.