| martzafoi a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Educatie fizica si Sport, se merita sa incerc? O sa fie grea sau o sa o fac degeaba?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum toate facultățile sunt o loterie!
Dacă îți place nu este greu. Succes!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| MariusUCV a răspuns:

Merita! Fao big grin

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

E buna pentru ca fratemiu s-a dus si a zis ca e buna!

| Micutzica37 a răspuns:

Buna! Ce ti-as putea spune? Eu cred din cate am auzit de la rude si prieteni ca acesta facultate este un pic cam grea dar merita facuta! Adica eu ma refer la faptul ca acum poti alege intre mai multe facultati! Poti sa dai ca profesor de ed. fizica, dar poti si sa ajungi, mai stiu eu, ortoped! Parerea mea este ca daca o faci, e alegerea ta finala.Cred ca ar trebui totusi sa afli mai multe informatii de pe internet inainte de a incerca!