| smartdjs a întrebat:

Buna ce parere aveti despreBarbati din zodia Fecioara? cum sunt ei sau cum ar fi o relatie el fecioara ea berbec

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Lafel sunt si eu (zodia fecioara) si am avut o relatie cu un berbec, nu zic ca toate situatiile sunt la fel da la mine nu a mes prea bine. Aveam tendinta s-a cam las de la mine si sa mai trec cu vederea dar la un moment dat a inceput sa profite de lucrurl asta si o sa pui punct pana la urma... sper ca tu sa ai mai mult noroc happy

3 răspunsuri:
| smartdjs explică:

Uni ati inteles gresit daca vorbim de zodi vorbim de caracterel specifice fiecarui zodi si nu despre horoscop care e o tampenie.

| xBya a răspuns:

Nu te mai lua dupa ineptiile astea astrale. Sunt niste minciuni pentru oamenii naivi. Bullshits.

| xBya a răspuns:

Se stie. Si e pacat ca multi oameni si`au facut o deprindere din asta.