| lawynutza a întrebat:

Buna cine e un mic fan miley cyrus? am creat impreuna cu o fata (ea nu are facebook si nu mai vrea sa ma ajute la pag respectiva) si am nevoie de ajutor de fapt de administratori care poate pune poze informatii aplicatii si alte chestii (eu nu prea ma pricep si de aceea am nevoie de ajutor)vizualizati pagina http://www.facebook.com/......media/set/ dati-mi cerere de prietenie iar cel care ma poate ajuta (adica cel care este un bun administrator)va primi funda (trebuie sa aveti facebook) iar cel care spune chestii rele si alte chestii va fi denuntat pe facebook si nu glumesc (scuze sunt putin suparata dar eu nu sunt asa rea mereu e doar o chestie de moment ) astept administratori

1 răspuns:
| KiDdUtZa a răspuns:

Sunt fan miley cyrus si mi-ar placea sa fiu administratorbig grin