| Anca_3311 a întrebat:

Cine imi poate da un orar de clasa a9a, profilul stiinte sociale? merci

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Si eu sunt tot la stiinte sociale, din cate am inteles Oana are dreptate cu orarul happy
Dar intrebare, ce e de fapt TIC-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale si fac asa: 4 ore de romana, 2 de franceza, 3 de engleza, 2 de istorie, 2 de geografie, 2 de logica, 1 sport, 1 desen, 1 muzica, 2 de mate, 2 de tic/info, 2 de fizica, 2 de chimie, 1 de latina, 1 biologie, 1 religie.
se da teza la Romana, logica, engleza/franceza, istorie/geografie.
si cam atat.happyai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a sinucis