| ciocolatacucacat a întrebat:

Buna cine poate sa-mi zica si mie cati candidati au fost anul acesta pentru dinu lipatti cl 9 si cate locuri?

1 răspuns:
| Panther002 a răspuns:

De obicei sunt mai putini candidati decat locuri anul acesta in pitesti au fost doar 26 dar asta oricum nu o sa te ajute profesorii cateodata prefera sa lase locuri libere decat sa ia niste elevi ce media mik( ce ti-am zis e la sectia desen artistic si arhitectura ) dar la muzica am inteles ca e concurenta mare.6 participanti pe 2 locuri la pian...

Întrebări recente