| Dumitras95 a întrebat:

Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" din Suceava este un colegiu dotat si care merita sa inveti in el? Aduceti argumente concrete despre acest colegiu, si incercati sa evidentiati mai mult partile pozitive! Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Lory_1630 a răspuns:

Colegiul National de Informatica,,Spiru Haret'' din Suceava este unul foarte bun,pentru ca mi-a spus sora mea, care l-a terminat anul trecut.A spus ca este unul dintre cele mai bune colegii de informatica, si daca voi vrea sa fiu imformaticiana sa merg acolo.