| mia100خوبصورت a întrebat:

Cum credeti ca va fi examenul la matematica de maine? Mai usor sau mai greu ca in anii trecuti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred si sperr ca va fi la fel de usor ca ieri la romana.winking

| gingergirl1 a răspuns:

Eu una cred ca va fi asemanator ca si grad de dificultate ca si cel de anul trecut...Sincer, subiectul de anul trecut mi s-a parut foarte okwinking Nu a fost nici foarte usor, nici foarte greu.
La romana s-a dat mai usor anul acesta, pentru ca au fost foarte multe reclamatii anul trecut...Pe buna dreptate, oricum e mult mai simplu sa comentezi o opera literara decat o poezie, clar.
Oricum, succes maine :*

| Valenziana a răspuns:

Eu cred ca va fi putin mai greu, pentru ca au dat deja usor la romana apoi ar fi comentarii gen: "da ce, bine ca anul asta dati foarte usor si anii trecuti i-ati innebunit pe copii". Bine, nu foarte greu, da na, mai cu dificultati

| TonySchwann a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred ca anul asta va fi mai greu, pentru ca daca verifici, subiectele se ingreuneaza pe an ce trece. Eu zic ca nu pot depasi dificultatea de Mediu, altfel Ministerul Educatiei ar face o ilegalitate. Desigur asta poate fi declarat doar de prof. academicieni.

| Andreea_Roxxana_2000 a răspuns:

Nu este adevarat. examenul o sa fie usor. gradul de dificultate va fi acelasi ca cel al sesiunilor speciale

| teodoraapostu a răspuns:

Sper ca va fi usor. Matematica ma ingrozeste...