| anonima_5010 a întrebat:

cum pot vedea profilul prietenilor de pe hi5 care au profilul cu semnu exclamarii si scrie ca nu mai sunt membrii hi5.Va rog sa ma ajutati. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| palut a răspuns:

Odata ce un membru hi 5 si-a dezactivat contul nu poti sa-l vizualizezi.

2 răspunsuri:
| Madoottzza a răspuns:

Buna! Acel profil nu mai poate fi vazut deoarece a fost sters...Vei putea sa vezi acel profil cand il va reactiva...

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

Buna! Daca nu mai sunt membrii hi5 nu le mai poti vedea profilul doar daca au altul sau si-l reactiveaza. paaa :*