| anonim_4396 a întrebat:

cum se face cererea de inscriere la liceu?

trebuie sa o fac eu acasa gen : subsemnatul...

sau imi da de la liceu cand ma duc sa depun dosarul?

:-s

Help :-s!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei primi o cerere tip de la școală!
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Ți-o dă de la liceu.

| RS4 a răspuns:

Ti se va da un formular tip! bafta!

| reghi a răspuns:

Iti da de la liceu.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Iti da la liceu fisa de inscrere, tu trebuie doar sa o completezi cu datele personale, fii fara grija happy.
Dar nu uita sa aduci celelalte acte necesare inscrierii.

| ignore a răspuns:

Pai in primul rand te duci l scoala sa iti iei dosaru cu toata alea si le intrebi pe secretare si iti spun ele tot ce trebuie sa faci o faci acolo pe loc cu parintele ca trebuie sa semnati aman2 pe o foaie
Apoi te duci la liceu cu toata alea cerere tot si acolo semenzi undeva si tuh si parintele si gthappy

| adee_6203 a răspuns:

Pai...nu iti faci tu pentru. ca atunci cand depui dosarul iti vor da ei si vi complethaa` acolo baftha!