| Denisa4165 a întrebat:

Cum sunt liceele:Creanga,Sincai,Sadoveanu, Eminescu(Bucuresti)? Cum sunt copiii si profesorii?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in Creanga. Imi place mult liceul, colegii sunt foarte de treaba, majoritatea profesorilor imi plac. Daca te comformezi cu micile pretentii ale fiecaruia nu ai probleme. Eu sunt la stiinte sociale, pot spune ca nu ma obosesc prea mult cu invatatul, invat din clasa. Acasa nu am prea multe. Totusi la alte profiluri e mai solicitant, dar tot asa un colectiv tare. Mai avem si Festivale, Japonez, Englez, Francez. Ceva de Haloween, Valentine's Day, Craciun. Nu le-am prins pe toate din cauza pandemiei. Promivabilitatea la bac anul asta a fost 100%. Acum chestiile astea e posibil sa difere pana intri tu, dar in momentul de fata imi place. Si de Sincai am auzit lucruri bune, sunt fete frumoase laughing. La Eminescu din ce stiu se invata bine, stiu pe cineva care a intrat la Politehnica de acolo.