| Adela2 a întrebat:

Cum v-ati descurcat la simularile din clasa a-8-a? Ati avut emotii? Cat de grele au fost subiectele si ce note ati luat? Voi da si eu simularea la romana si mi-e teama. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Biiiia a răspuns:

Am avut emoti :-s marii laughing
la romana a fost usor oh go on
Am luat 8 happy
Dar la mate a fost greu' I don't want to see
nu stiu inca nota I don't want to see
dar nu ma astept la una marestraight face
totul este sa nu te pierzi, rezolvi ce sti laughing, daca inri in panica. esti prea stresata si nu mai gandesti thinking te pierzi straight face.:&
sper ca te-am ajutat :*
Multa bafta :*!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sicmao a răspuns:

Am dat azi la matematica stiind ca dam la romana. Daca iau 5 imi fac cruce.

| DdDiX a răspuns:

Sa stii ca aceste simulari nu se trecin catalog si nici in alta parte...doar reflecta ce ati invatat voi in clasa 5-8...stai linistita sunt pe nivel mediu nici prea greu nici prea usor sunt exercitii accesibile tuturor elevilor

bafta in continuare si ai grija la liceu

| publikkul a răspuns:

Termin clasa opta si zic ca este ft usor si nu trebuie sa ai griji happy happy happy. funda?
YeP

| publikkul a răspuns:

Am scris pe 9, e simplu de tot
YeP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite un mic ajutor, ca să mai scapi de teama de testul la româna.Dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ Succes!

| Aceeasieu a răspuns:

Pai.nu e ft greu.happy eu am luat note destul d ok big grinnu te stresa! bafta

| CriSSu_5792 a răspuns:

Buna! La romana la simulare nu a fost asa greu adica am luat 8 si ceva la mate a fost mai greu dar asta e nu am avut emotii tongue tu cum te-ai descurcat?

| Alex_5715 a răspuns:

Buna! Eu am dat anul trecut admiterea si a fost destul de usor...sincer am avut si eu emotii atunci dar totul a fost binebig grin Am luat 9, 6 la romana si 10 la matewinking