| adyyy9003 a întrebat:

Buna big grin, la toamna intru intra 9-a la mprofilul mate -info si vreau sa stiu de la cei care sunt sau au nfost la acest profil cum e, la ce se da tezele? bacu? pentru cel cu ccea mai buna explicatie dau funda :d

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

Buna! cei de la mate - info, dau teza din romana, mate si info.
iar bacul va fi din romana scris si oral, o limba studiata scris, mate obligatoriu M1, iar la alegere din info, bio, chimie si fizica. si vei da si acel examen de competente digitale. asta in cazul in care nu se schimba ministrul de 3 ori pana dai tu bacul happy
mult succes la liceu happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lovelysmilee a răspuns:

Buna. Eu sunt la mate-info, cu informatica intensiv. Dau teze la mate, romana, informatica si la alegere dintre fizica, chimie si biologie. Din cate stiu eu BAC-ul se da la romana, mate si de ales intre informatica, fizica, biologie si chimie sau ceva de genul. Oricum, cum au mai zis si cei de sus, pana o sa dai tu BAC-ul o sa se mai schimbe de 3-4 ori.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! sora mea a fost si inca este la mate info si a dat tezele la mate, bio/chimie/fizica(e la alegere astea 3 materii), romana, informatica. Bacul il da la mate bio/chimie/fizica. romana