| Diugu_Mihaela_1976 a întrebat:

Buna, daca fiul meu a picat bacul si in toamna, la anul se da la toate probele sau doar la cel picat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este alegerea lui, poate sustine examenul la toate materiile, la 2 materii sau numai la materia la care a picat.
In cererea de inscriere la urmatoarea sesiune va specifica expres materiile la care solicita sa-i fie recunoscute notele.

| Adry05 a răspuns:

Cand se inscrie poate sa opteze sa dea la toate sau doar la cel/cele picat/e