| Addaaa99 a întrebat:

Daca se poate am si eu nevoie de rezumatul cartii "croniciile din narnia de c. s. lewis ]nepotul magiceanului]. Multumesc.
Ps ": nu e pentru scoala. Vreau sa vad daca este interesanta si daca sa incep sa citesc din ea. Insa nu vreau sa imi explicati deoarece nu prea inyeleg. ASA ca este mai bine un rezumat. Si oricum imi place sa stiu totul de dinainte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de un rezumat, uite'te la film, si vei intelege mai bine. poti sa'l descarci de pe strongwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu exista filmullaughing