| Fundă25 a întrebat:

Buna!

Dati`mi si mie va rog exemple de consumatori electrici. E pentru un portofoliu, iar o colega a adus 100 x_x. Si ne pune nota sub ideea "cei mai multi 10, si descreste"

Mersi mult [anticipat].

3 răspunsuri:
| ZambetheCaptive a răspuns:

Tv, pc-u, incarcatorul de la telefon[sau orice incarcator posibil cum ar fi de la aparatul foto eu stiu ce mai are incarcatorulaughing], frigiderul, radio[daca ai asa cevalaughing], mixerul, aragazul, cuptorul cu microunde, lampa, aspiratorul, degetelelaughinglaughing[glumeam], instalatia de craciun, impimanta, xeroxul, dvd,[sorry dar nu mai stiulaughing)]

| Kernyng a răspuns:

Televizorul calculatorul multe prize aragaze electrogaznice frigiderele dividiurile