| TakeOff a întrebat:

Deci termin clasa a IX corigent la 2 materii as mai putea sa ma transfer la alt liceu in vacanta de vara?, inainte de corigente sau dupa?
Si daca nu iau corigentele pot sa ma mai transfer pana la inceputul anului scolar?

Răspuns Câştigător
| alu97 a răspuns:

Daca nu dai corigenta nu ai cum sa pleci pentru ca tu practic nu ai terminat anul scolar si nici un liceu nu prea vrea sa primeasca elevi in situatia asta asa ca mi bine da-ti corigenta si apoi poti pleca
Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

1 răspuns:
| lov3ya a răspuns:

Corigentele le dai la liceul care ai fost, indiferent de rezultata poti sa te transferi la un alt liceu dar dupa ce ai dat corigentele