| Bauuuuu a întrebat:

Buna dragilor. As dori niste pareri proprii in privinta facultatii de Jurnalism din Iasi,poate chiar niste sfaturi de la studenti sau fosti studenti. De mica mi-a placut ca pe viitor sa profesez in jurnalistica sau didactica,dar s-a dovedit, ca cea din urma, sa nu fie o alegere tocmai buna. In momentul de fata mi-ar placea sa imi puteti da informatii si despre Facultatea de comunicare si relatii publice. Va multumesc mult, iar raspunsul ce pare a nu fi ambiguu va primi o fundiiiitaa.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Este o facultate la moda, chiar de fite, dar trebuie sa ai mult talent, har si noroc sa si profesezi.Am multe cunostinte care au facut aceasta facultate si niciuna nu profeseaza aceasta meserie.