| xxstarlight a întrebat:

E adevarat ca daca nu iei peste 5 in simularea asta de acum ( Martie) nu intri in examen? O colega mi-a spus asta si imi este foarte frica. La Romana ma descurc dar la mate... ma rog macar de un 4 sau 5 sad Va rog... ajutati-ma pentru ca sincer plang incontinuu

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, simularea este doar pentru a vedea nivelul pregatirii pentru evaluare. La evaluare nu vei intra doar daca ramai corigent sau repetent.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"daca nu iei peste 5 in simularea asta nu intri in examen"

vrajă!

| Cosmin86 a răspuns:

Esti chiar atat de prost incat nu poti lua un amarat de 5?

| AnaAna8 a răspuns:

Stai fără griji. Nu este adevărat au fost persoane care au luat 2 și au intrat. În examen nu intri dacă ramai corigent sau repetent alt motiv nu exista. Dar eu zic sa te pregătești ca sa iti fie bine. Mult succes!