| Betty_2761 a întrebat:

Este cineva de aici student/a la Jurnalism in Pitesti?
As vrea sa ma inscriu si eu anul acesta dar nu stiu daca ma incadrez la fara taxa.Am inteles ca sunt 20 de locuri la fara taxa si desi am media de admitere 7.70 as vrea sa stiu daca as avea sanse sa ma incadrez.Stiu ca am o medie mica, dar ma gandesc ca anul asta nu o sa fie foarte multi care se inscriu avand in vedere cati au luat bacul. Daca e cineva student anul 2 sa-mi spuna si mie ultima medie de la fara taxa de anul trecut.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| TheLittleBadGirl a răspuns:

Nu sunt studenta, in schimb sunt din Pitesti si am cunoscuti care au intrat fara taxa acum un an sau doi. Ai o medie micuta si locurile sunt reduse. Nu o sa iti ghiceasca nimeni in stele daca poti intra sau nu. Ghideaza-te dupa : " Nu risti nu castigi! ". Poate ai sanse, daca nu, si vrei neaparat la jurnalism, plateste taxa.