| iona98 a întrebat:

Eu fac meditatii la mate si romana de ceva timp singura.
Am aflat ca de maine voi face meditatii cu inca o fata si cateodata voi face cu vreo trei fete.
Credeti ca voi mai intelege ceva? Adica, profesoara se mai concentreaza pe mine in acelasi timp cu celelalte?
Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AndreeeexD a răspuns:

Pai si eu i-au meditatii la Matematica tot cu 3 persoane. Adica eu, soramea si un coleg. Logic, colegul e neastamparat si face prostii in fiecare ora, dar asta nu ne inpiedica sa nu fim atente. Deci daca ei meditatii si nu intelegi ceva, trebuie sa o intrebi pe profa care iti da meditatiile. Ca doar de aia dai tu bani pe ora.
Bafta!

1 răspuns:
| SimonaCristina a răspuns:

Nu cred...Fiecare are nelamuririle lui... sad