| regina28 a întrebat:

Imi poate da cineva textul in engleza sau romana de la filmul 4 minutes will change your life. Va rog! Multumesc mult! Vreau sa stiu despre ce spune in text pentru ca este foarte interesant.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei textul in romana, sau il vrei in engleza?

"From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity." (Edvard Munch)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei textul in romana, sau il vrei in engleza? (fii mai exact)

"From my rotting body, flowers shall grow and I am in them and that is eternity." (Edvard Munch)