| Geanii_Geanina_1997 a întrebat:

..imi poate da si mie cineva un site pe care sa vad rezultatele de la evaluarea nationala Galati? big grin

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=19&PageN=1

Toate cele bune.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/ Salut! :P Asta este site-ul. Acolo vezi toate rezultatele, fie Galati, fie orice oras din Romania :) Sper ca te-am ajutat :P. Bye :-h

| kzd a răspuns:

Cauta pe site-ul ministerului educatiei.

| catalin112 a răspuns:

Intra www.edu.ro si dai la casuta aceea in care scrie Rezultate Testare Nationala... este un site official al romaine. Funda?