| Crinaxo a întrebat:

Imi puteti da niste site'uri cu modele de subiecte bilingv engleza? Please! happy

3 răspunsuri:
| Dnse a răspuns:

Nu stiu site-uri dar eu am dat anul trecut proba pentru admitere la bilingv engleza si iti pot spune ce am primit. Am primit gramatica(timpul verbelor si ceva expresii) la scris, iar la oral am primit un text la prima vedere nu foarte lung, am primit 10 minute sa-l citesc si sa-l analizez, iar apoi trebuia sa raspund la ceva intrebari din text. Sper ca te-am ajutat.BAFTA!

| KatyB a răspuns:

Si eu vreau laughing