| BugsBunny3 a întrebat:

imi puteti si spune si mie, va rog, daca iti scade nota la putere pentru ca te-ai batut cu cornuri in clasa impreuna cu colegii?

Răspuns Câştigător
| Mariiam a răspuns:

Mie nu mi-a scăzut nota la purtare în liceu niciodată deşi: am fumat în clasă, nu am purtat niciodată uniforma, vorbeam la telefon în ore, am fost auzită înjurând profesori, săream gardul, chiuleam, aşadar pentru o bătaie cu cornul e banal, se pot întâmpla chestii mai nasoale de atât!

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Depinde de profesor/diriginte(ă).
La mine în şcoală nu se scade, dar în unele şcoli se scade un punct dacă porţi brăţări.
O zi bună! happy

| Nanami利 a răspuns:

Cred ca vroiai sa zici la purtare.Si da, ti-ar putea scadea, dar depinde. Daca ei nu vor, atunci nu iti vor scadea.

| zurick a răspuns:

Depide de dirigintele(a) tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De asta veniți voi la școală? Recunosc, am făcut și eu asta în clasele primare, acum câtiva ani și nu am mai primit cornurile 1 lună cred. Asta rămâne la alegerea dirigintelui.

| trol123 a răspuns:

Depinde si de tine daca esti rau de obicei.
daca da, ar putea avea pica pe tine si sa ti-o scada. Funda? big grin