| Queenz a întrebat:

(INTREBARE PENTRU CEI DIN PLOIESTI!)
Sunt clasa a 8-a, si m-am hotarat sa dau pe profilul de filo, pentru ca ma atrag mult materiile, si chiar locul meu este pe acest profil.
O sa ma mut in Ploiesti la liceu dupa examene. In fiecare an am avut media finala peste 8.30, si sunt destul de sigura ca fac de un 7.50 in examene(o sa ma traga matematica in jos.)
Intrebarea mea principala ar fi legata de Colegiul Spiru Haret.
Daca sunteti din Ploiesti, sau chiar din Spiru, sigur stiti cate ceva.
In primul rand as vrea sa stiu care ar fi nota minima cu care se intra acolo pe profil de filo.
In al doilea rand, vreau sa stiu cum sunt profesorii, exigenti, calmi, si sa imi spuneti care credeti ca sunt cei mai exigenti laughing pentru ca am auzit ca (e ca la puscarie, dar unde am citit eu era din 2011)
Si in ultimul rand ma intereseaza elevii, daca sunt prietenosi, de gasca, sau mai putin.
SPUNETI MI TOT CE STITI! *Scuzati ma daca am gresit categoria*
Kisses!

1 răspuns:
| Someoneeene a răspuns:

Nu sunt din Ploiesti, ci din Bucuresti. Dar aici ai ultimele medii cu care s-a intrat in anul precedent https://www.admitereliceu.ro/institutie/colegiul-spiru-haret-ploiesti
Cat despre strictete, stai chill, nu e mare lucru in niciun liceu, oricat de prestigios ar fi. Poti sa inveti si sa te distrezi in limita bunului simt?
Succes!