| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a întrebat:

Buna!
La ce materie se da admiterea la Facultatea de Medicina Dentara si Farmacie -specializarea medicina dentara in cadrul universitatii Ovidius din Constanta? Eu pe site-ul lor nu am gasit... din cate stiu eu se da la biologie din 100 de intrebari grila asa e? [ma adresez persoanelor din Cta pentru ca structura difera in functie de facultate si oras]
Multumesc.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe siteul lor este afisat doar ca in sesiunea septembrie 2010 s-a dat Biologie. Nu au hotarat inca modul de desfasurare al examenului de admitere din 2011, probabil.

| Lariss a răspuns:

O prietena a dat admitere la chimie si biologie, test grila in jur de 100 de intrebari.