| Valentinamaria019 a întrebat:

Buna! M ar interesa sa știu cum e la facultatea de științe sociale, subprofil sociologie. Ce materii se fac, dacă matematica contează

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti pareri in unele video-uri de pe yt sau intreband pe grupurile de Facebook dedicate studentilor.Din ce stiu eu, in curand urmeaza un targ al facultatilor tocmai pentru ca viitorii boboci sa faca o alegere informata. Daca ai posibilitatea, mergi, acolo vei gasi corturi reprezentante cu studenti din mai multi ani si fiecare iti va raspunde la intrebarile legate de domeniul ales.

https://www.youtube.com/......s?/results

Succes.