| anonim_4396 a întrebat:

Maine dau competentele digitale si nu stiu nimic. Exista posibilitatea sa nu le luam? Ce as putea sa invat? Pe ce se axeaza mai mult? Si cum se desfadoara proba, ce trebuie sa facem? Multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă nu şti nimic, NU se poate "pica" BAC-ul din această cauză!
În cel mai "grav" caz, vei primi calificativul cel mai "slab"...
Oricum, acel calificativ NU vă afectează la notele de la BAC ( respectiv, nici la media finală de BAC )!

Toate cele bune.

| Salu134 a răspuns:

Repeta cit ai timp.Si vei avea succeswinking