| spotlight a întrebat:

n-am ce face nu stiti niste siteuri cu teste de cultura generala sai teste IQ, dar fara sa trimiti un sms cu nu stiu ce test vsi dupa acea sa scriu nu stiu ce alt cod ...blabla,multumesc mult.Pa

6 răspunsuri:
| Tremendus a răspuns:

Incearca asta: http://www.conquiztador.ro/index.php

jocul e interactiv si te confrunti si cu altii. sunt intrebari din cultura generala. nu conteaza daca pierzi. atmosfera e super si inveti mereu ceva nou din domenii vaste.

| Tremendus a răspuns:

Http://www.conquiztador.ro/index.php

e un joc interactiv de cultura generala. ai multe domenii si e dragut ca si format. sit-uri cu teste IQ (gratis) sunt mai greu de gasit. prea mare nevoie nu ai de aceste teste. dezvolta-ti cultura generala si se rezolva si IQ-ul!