| Bybys_6545 a întrebat:

Buna
Nu stiti daca s-au publicat rezultatele la evaluarea nationala pentru clasa a VIII-a din judetul Cluj?

Dau funda:*

5 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Oameni buni, toţi care puneţi întrebări de genul: Când apar rezultatele şi pe ce site? şi toate asemănătoare, în primul rând nu înţeleg de ce nu v- aţi dus la şcoală să le vedeţi, doar era interesul vostru, iar în al doilea rând, staţi calmi, în această noapte se vor afişa pe edu.ro pentru toţi elevii din ţara media 5-8, media evaluării naţionale şi media de admitere, adică clasamentul fiecărui elev in funcţie de medie! Mai aveţi puţintică răbdare daca vreţi sa aflaţi ce notă au luat x şi y!
Succes tuturor şi o zi plăcuta în continuare!

| SameMistake a răspuns:

@Bybys
Nu mi-am dat cu parerea, ti-am raspuns. Pe http://www.admitere.edu.ro/2011/ se va afisa Ierarhia la nivel judeţean/ a municipiului Bucureşti. Eu stiam ca in aceasta noapte, dar s-ar putea sa se prelungeasca. Probabil zilele acestea(azi, maine) se vor afisa.
Succes!

| ToxicDump a răspuns:

Rezultatele pe net nu au fost publicate, dar daca mergi la scoala de unde esti poti sa le vezi ( pe cei din scoala ta ).

| Anne_1161 a răspuns:

D vineri au aparut si uh` nici acum. cand mai ai o zi si completezi optiunile nu ai aflat cat ai luat?raised eyebrows

| Bybys_6545 explică:

In primul rand draga meastraight face. stiu cat am luat

Dar vroiam sa stiu daca s-au publicat pe net.nu ti-o zis nimeni sa-ti dai cu parerea.ci doar sa raspunziwinking

In fine oh go on