| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, nu știu ce să fac, diriginta a spus prima data că dam teza pe 20 mai la Mate și la Romana pe 8 mai și azi a spus diriga pe grupul de Messenger că la Mate dam pe 8 și Romana pe 20. Ce sa fac? Nu am învățat nimic la mate, doar la Romana acum ce sa fac? Macar sa iau nota mare

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Esti sigur ca nu le-a incurcat?

| Sn4k3 a răspuns:

Te apuci de invatat la mate.

| Lioana a răspuns:

Nu poti face altceva decat sa te apuci de invatat la mate. Hai ca nu e asa mult. Matematica contine mai putina teorie si mai multa practica. Iti extragi toate formulele pe foi si le inveti, daca nu le stii deja.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Sa inveti cat poti.

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Pui mana si inveti ce sa faci altceva

| Hang0ver a răspuns:

Pai ai timp să înveți doar mai sunt 2 zile