| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu la ce profil sa dau. Adica ma descurc foarte bine la mate, fizica, chimie, bio, la profilurile de real dar as vrea sa lucrez in presa, jurnalista, reporter sau sportiva. Voi ce ziceti sa fac? Sa dau la uman sau la real?

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Ceea ce faci in liceu nu te prea ajuta la facultate! adica, aproape deloc!
eu zic sa mergi la un profil unde te descurci bine ca sa ai la terminarea liceului o medie mare care sa te ajute la intrarea la facultatewinking
pentru ca daca ai medie mare o sa intrii la buget si ai mai multe avantaje!
cred ca doar cu asta te mai ajuta liceul, in rest oh go on