| larrii a întrebat:

Buna happy pe 6 septembrie am de dat un examen la engleza pentru ca am intrat la liceu pe profilul stiinte sociale intensiv engleza. ce anume trebuie sa stiu? sau sa invat big grin?

2 răspunsuri:
| larrii explică:

Fac engleza din clasa a 3-a sau a 4-a. am avut media 10 in fiecare an, deci stiu engleza chiar bine ...doar ca nu stiu ce sa repet big grin de vorbit cursiv vorbesc, gramatica stiu asa cat de cat...

| Eff a răspuns:

Daca nu ai invatat engleza pana acum degeaba de apuci sa inveti pentru examen. bilingvul o sa fie din tooot: gramatica, vocabular, conversatie...

in principiu ar trebuie sa reiei toata engleza pe care ai facut-o pana acum