| SoniaaaMihaelaa a întrebat:

Pe cat incepe scoala in anul scolar 2012-2013. Stiu ca s-a decis ca va incepe pe 17 septembrie, dar i-am mai auzit pe altii spunand ca vom merge pe 15(vineri, la festivitate ) si vom incepe de luni. Voi ce stiti?

Răspuns Câştigător
| anaaremere123 a răspuns:

Ce ai auzit ai auzit bine. Pe 15(sambata nu vineri) mergem la scoala la deschidere si de luni de abia (17 sept.) incepe scoala cu profesori, materii.

16 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

15 e SAMBATA, toata ziua!

| AleandraIleana98 a răspuns:

Pai 15 e sambata

| CenturyChild a răspuns:

15 pica sambata deci luni pe 17winking

| Liviucu a răspuns:

Da, vineri e doar festivitatea iar de luni cursuri propriu-zise. Sa-ti cumperi floricele sa dai la profesori...
Succes! happy

| poateEU a răspuns:

Pai eu cred ca de pe 17, ca sa incepi vineri e absurd, astazi la televizor au dat pe 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sambata mergi pentru. festivitate si sa iti dea cartile, duminica stai acasa, iar de luni vi la ore.straight face

| alex0110 a răspuns:

Asa am inteles si eu, ca pe 15 e festivitatea si de luni, 17, incep ore normale.

Răspuns utilizator avertizat
| pure9 a răspuns:

15 in primul rand cade sambata. Scoala o vom incepe luni 17 septembrie, a scris si in ziar si a anuntat si la televizor. Deci pe 17 ne ducem toti la scoala atunci se fac festivitatiile de premiere si restul.

| Wolfyye a răspuns:

In primul rand 15 cade intr-o sambata, si da, pe 15 e festivitatea iar pe 17 incep orele.happy

| lucigabi a răspuns:

Pe 17 incepe scoala.initial sa dorit ca festivitatile sa fie pe 15 dar pana la urma sa decis sa inceapa de luni(17)

| SoniaaaMihaelaa explică:

Imi cer scuze sambata am vrut sa scriu

| CrissStyles a răspuns:

Păăăiii. Vineri este festivitatea din câte am inţeles. şi de luni începem şcoalaaaaa... anyway. Succes. :*

| CrissStyles a răspuns:

Am mai răspuns la o întrebare ca asta tot de tine pusăăă. Şcoala începe pe 17 Septembrie şi din câte am înţeles pe 15 trebuie să mergem la Festivitate. Succes!

| Daniela144 a răspuns:

Buna scoala o vom incepe pe 17 septembrie