| Gabby2018 a întrebat:

Buna/Salut!
As dori sa stiu si eu ce ar putea pica la examenul de bacalaureat la profil real - tehnologic, ce ar pica la subiectul al III-lea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca voua v-au spus profesorii, dar examenule ste strict secret si nimnei, nu-ti poate spune asa ecva.
Pune mana si invatat toata materia, sa nu ai vreo surpiza sa te duci nepregatit.
Inca ceva: mai lasa forumurile pe care stai noptile, ca vei pica examenul, ca oricum nu te vei putea concentra, daca nu dormi noaptea.

| brokxy a răspuns:

Daca as putea merge in viitor sa vad crede-ma ti-as spune dar astia sunt imprevizibili