| Bia13 a întrebat:

Bună sara! big grin
Care dorește să mă ajute să îmi fac tema la franceză? laughing
Aș avea nevoie de niște idei pentru o poveste care să respecte momentele subiectului (expozițiunea, intriga, desfășurarea acțiunii, punctul culminant și deznodământul). Doar niște idei, atât (în română, di traducere mă ocup eu). laughing
Dau fundiță!winking

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Intr-o noapte stateam in pat incercand sa adorm bla bla bla, cand dintr-o data aud o bubuitura bla bla bla ma duc la geam, bla bla bla nu era nimic, ma intorc in pat, ma ia somnu un pic bla bla bla ma trezesc din somn auzind niste gemete, bla bla bla ma intorc la fereastra si vad o silueta pe sosea bla bla bla incearca sa faca niste semne, ma duc repede afara si vad ca a fost un accident, ma duc inapoi in casa si incerc sa adorm.Zic si eu, asta mi-a venit in cap, acum mai baga si tu de la tine daca-ti place unde am zis eu bla bla bla rolling on the floor.