| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna scuzati categoria...ma ajutati va rog cei care sunteti din Targu Mures nu stiti vreo scoala profesionala fara frecventa...eu trec in a 13 si la scoala unde am fost pana acum nu mai vreau sa merg pentru ca nu mai e de mine. Va rog dati-mi vreun link eu am cautat dar ju am gasit nimic. HELP

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai gasit fiindca nu exista scoala profesionala la fara frecventa. La aceasta scoala se invata atat teorie cat si practica, la ambele trebuie sa fii prezenta. Numai bine!