| IzabellaLove a întrebat:

Buna seara all! Ce poate sa pateasca o profesoara de sport daca de exm da o eleva din greseala peste ea si o loveste putin eleva find impinsa de un coleg iar profesoara de sport o paruieste si o injura foarte urat si o trimite pe banca?
O seara buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Risca sa nu mai fie profesoara pentru asta! Trebuie reclamata si depusa si o plangere la politie.

1 răspuns:
| IzabellaLove explică:

Am vorbit si cu diriga si nu a luat nicio masura dar o sa avem sedinta in curand si o sa-i spun la diriga Multumesc oricum mult de sfat! :*