| AlinutzaAlina1999 a întrebat:

Buna seara.
Este cineva care a făcut un an bugetat la o facultate si anul viitor a intrat la medicina si si a achitat anul la prima facultate pentru a fi la buget la medicina?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pai se presupune ca ai beneficiat de 1 an bugetat si ai incheiat socotelile cu prima facultate deci normal ar fi sa platesti un an din noua facultate. Oricum secretara de la fac de medicina stie cel mai bine pentru ca s-a confruntat cu multe cazuri similare. Cauta pe google si gasesti un nr de tel la care sa intrebi