| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, am 20 de ani si sunt intr-un moment foarte important al vietii, vara trecuta am terminat liceul si am picat bacul la mate, la romana si bio l-am luat.
In toamna nu l-am mai dat deoarece am zis ca ma duc la serviciu si ca nu o sa am nevoie de el...dar pe parcurs mi-am dat seama cat de mult am gresit...si regret nespus de mult ca nu mi-am ascultat parintii si bunicii cand imi spuneau sa invat...
M-am saturat de slugarimea care este la serviciile astea de c...
Si m-am gandit sa mai incerc o data la bac ce spuneti as avea sanse daca ma apuc de invatat pana-n toamna cu meditatii si cu vointa pe care o am acum in mine as reusi sa-l iau? Dar mai intai as vrea sa stiu daca la romana si bio le mai dau din nou, odata ce am luat nota de trecere?
Va rog fiti seriosi nu faceti misto am nevoie de niste sfaturi... big grin

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

La materiile care ai luat peste 5 nu mai dai examen. La mate ai sanse sa il iei daca ai vointa si cu meditatii. Eu am facut inainte de bac doua luni meditatii si am reusit sa iau 7 la mate la simulare luasem 3 si puti n